ΓΟΝΕΙΣ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Jerusalema 3ο Γυμνάσιο Σερρών

Ένα αισιόδοξο και ελπιδοφόρο μήνυμα εν μέσω πανδημίας, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων ενόψει των Χριστουγέννων,  μετέφεραν με έναν πολύ  όμορφο τρόπο μαθήτριες και από τις τρεις τάξεις του 3ου Γυμνασίου, την Πέμπτη, 23/12/2021, τελευταία μέρα λειτουργίας του σχολείου. Τα κορίτσια  χόρεψαν στον ρυθμό του τραγουδιού «Jerusalema», σκορπίζοντας χαρά, κέφι και ενθουσιασμό και έστειλαν τις ευχές τους σε όλη τη σχολική κοινότητα. Με τον ίδιο μελωδικό και ρυθμικό τρόπο ευχήθηκαν «Καλά Χριστούγεννα» στον Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, κ. Στυλιανό Ρίζο, και στον Αντιπεριφερειάρχη Σερρών, κ. Παναγιώτη Σπυρόπουλο.

Την επιμέλεια του χορευτικού είχε ο καθηγητής Φυσικής Αγωγής, κ. Αγγελίδης Σταύρος και την τεχνική υποστήριξη της εκδήλωσης ο καθηγητής Πληροφορικής, κ. Μοσχολιός Σταύρος.

Καλή μας Χρονιά με υγεία!

Τα κορίτσια μας!!

Κάντε κλικ στην παρακάτω φώτο!!!